Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Trade Town İncelemesi

Trade Town İncelemesi

Ticareti benimsemiş ve girişimci bir ruha sahipseniz mutlaka edinmeniz gereken bir oyun. Henüz yayınlanmasa da oyuncular tarafından test edilmesi açısından beta test olarak bazı kullanıcılara gözükmeye başlayan Trade Town’u deneme fırsatı bulduk. Ekonomik açıdan oldukça iyi bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca oyun sizi Facebook’un ilk kurulduğu ve arkadaş ortamının oyunlarla kaynaştığı döneme götüreceğini de söylemeden geçmeyelim.

Karton ve kaliteli grafikleri oyunu oynatmaya yeterde artar bile. Oyunda bir şehir kurup bu şehri ticari anlamda iyi hale getirmeye çalışıyoruz. Oduncu, demirci gibi bazı üretim binaları kurup doğada bolca bulunan hammaddeleri yine bir üst üretim tesislerinde işleyerek ara mamül, tam mamül haline getiriyoruz. Daha sonra evler aracılığı ile (şehirdeki insanlar tamamen tüccar zihniyeti gütmüşler) satarak gelir elde ediyoruz.

Township’teki gibi burdada eşek kervanı yönetimi var. Bazı anlarda bazı materyalleri eşeklere yükleyerek gönderiyoruz karşılığında şehri geliştirirken ihtiyaç duyabileceğimiz malzemelere dönüştürebiliyoruz. Guild sistemi de oyunda oyuncu etkileşimini arttırmış diyebilirim. Oyun görevlerle ilerliyor ve her yaptığınız görev size bazı malzeme ve tecrübe puanı kazandırıyor.

Oyunda eksik olarak dikkatimizi çeken durumlar ise; arka arkaya hammadde üretiminin olmaması. 2 adet kutucuğa üretmek istediğimiz hammaddeyi seçiyoruz ve üretim tamamlandıktan sonra tekrar seçmek durumundayız. Ayrıca tıklayarak seçemiyor, sürüklememiz gerekiyor.

Oyun henüz Türkçe dil desteğine sahip değil. Çıktıktan sonra muhtemelen ekleneceğini düşünüyoruz. Oyunda bolca Türk görmeniz ve Türk Guildlerine rastlamanız mümkün.


Henüz tam sürüm yayınlanmayan Trade Town oyununu Google Play üzerinden indirebilirsiniz.


Simülasyon Oyunları kategorisinde 08 Mayıs 2019 - 20:18:52 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 47 kez görüntülenmiştir. #trade town oyunu # ticaret oyunları # mobil simülasyon oyunları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.