Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Transit King Tycoon İncelemesi

Transit King Tycoon İncelemesi

Telefonunuzda yepyeni bir açık dünya içinde ve taşımacılık şirketi kurarak şehirlerin ihtiyaçlarını karşılayın. Transit King Tycoon, genel tycoon oyunlarında bulunan birçok özelliği barındırır. Amaç bir şirket sahibi olup, bu şirketi emek harcayarak çok çok iyi yerlere getirmektir. Bir harita üzerinde bulunan ve ihtiyaçları hemen üzerinde beliren şehirlerin hammadde ve fabrika noktalarından temin edeceğiniz ürünlerle karşılayıp, para, tecrübe puanı kazanabileceğiniz, kazandığınız bu paralarla kamyonlarınızın seviyelerini geliştirebileceğiniz oyundur.

İhtiyaçları karşıladığını şehirden extra tecrübe puanları ve altın kazanabilirsiniz. Yaptığınız her seferde bir tecrübe puanı ve bir miktar para kazanacaksınız. Örneğin şehrin üzerinde beliren 1200 taşı teslim etmek için sürekli olarak işlem yapmanıza gerek yok. İlk olarak taş ocağına dokunun, ardından hedef şegre dokunun ve taşıma işinde kullanacağınız araçları girin. Maksimum 5 araç girdikten sonra bu araçlar işlem bitene kadar sürekli olarak hatta devam eder.

Teslimat bittiğinde araçlar boşa çıkacaktır. Fakat örneğin meyve suyu fabrikasında ilk olarak meyve suyu üretebilmek için meyve taşımalısınız. Bu tarz hammadde ihtiyaçlarında oluşturduğunuz rotalar siz müdahale etmesseniz tamamlanmaz. Yeterli gördüğünüzde ekranın sağ alt kısmında bulunan rotalar butonuna basarsanız buradan tamamlanmasını istediğiniz rotaları iptal edebilirsiniz.

Oyunda reklamdan ziyade fazlasıyla satın alınabilir öğe mevcut. Lakin benzin istasyonu, yolcu durağı, gibi araçlar seviyeniz arttıkça açılıyor. Dahası ilerleyen seviyelerde açılan kontratlar bölümünde verilen görevleri tamamladıkça oyunun parasını biriktirip dilediğiniz eşyayı para vermedende satın alabilirsiniz. Genel olarak bu oyunda sabırsızsanız çok para harcayabilirsiniz. Eğer beklemeyi seviyor ve ben tırnaklarımla kurdum bu şirketi demek istiyorsanız tamda size göre..


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 88 mb büyüklüğünde, Android 4.4 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 10.0 veya üst sürümünü gerektirir.


Simülasyon Oyunları kategorisinde 12 Mayıs 2019 - 20:29:38 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 68 kez görüntülenmiştir. #taşımacılık oyunları # mobil transport tycoon # tycoon oyunları

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 164 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.