Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Village City Island - Kendi Ada Şehrini Tasarla

Village City Island - Kendi Ada Şehrini Tasarla

Village City Island, size verilen bir alanda şehrinizi kurup, bu şehri geliştirmeye dayalı idle mantığı ile çalışan mobil oyundur. İlk olarak şehrinizde çalışan bir nüfus elde etmek için evler kurmalısınız. Ardından çalışan nüfusun mutluluğunu yükseltmek için park, okul yada hatane gibi binalar ardından da ticari işletmeler kurabilirsiniz. Kurduğunuz ticari işletmeler bir süre sonra size maddi kazanç olarak geri dönecek.

Oyun grafiksel olarak yeterli olsada animasoyn ve hareketliliği malesef bulunmuyor. Sadece yollarda hareket eden birkaç araba görebilirsiniz. Bu arabalarda ara ara oyunda değerli olan elmas verecektir. Tabiki elması alabilmek için üzerine tıklamanız yeterli. Bina kurumunda kafanız karışmasın diye oyun size birde şehir planyacısı sunmuş durumda. Bu bölüme tıklayarak kurulması uygun binaları şehrinize yerleştirebilirsiniz.

Elmas ile oyunu hızlandırabilirsiniz. Yada binaları yükseltirken reklam izleme karşılığında binaların yükseltmelerini anında tamamlayabilirsiniz. İnternetinizin açık olduğu durumda aşırı derecede reklamlı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor Village City Island oyunu. Bu nedenle oyunu oynamak isterseniz mutlaka internetinizi kapalı tutmalısınız.

Oyunda paranızın bitmemesi için size verilen görevleri sol bardan takip ederek gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde görevlerden gelen yüksek ödül paralarıyla oyunda çok daha hızlı ilerleyebilirsiniz. Oyun %100 Türkçe dil desteğine sahip. Bu nedenle yapımcıları kutluyoruz.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 47mb büyüklüğünde, Android 4.1 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 7.0 veya üst sürümünü gerektirir. Minimum iPhone 5s modelinde bu oyunu oynayabilirsiniz.


Simülasyon Oyunları kategorisinde 13 Mayıs 2019 - 19:11:15 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 59 kez görüntülenmiştir. #şehir kurma oyunu # simülasyon oyunu # village city island

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 164 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 162 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.