Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Where's My Water 2 ile Suya Yön Ver

Where's My Water 2 ile Suya Yön Ver

Bugüne kadar oynadığım en eğlenceli mobil oyun diyebilirim. Disney tarafından yayınlanan oyun, sevimli timsahımızı mutlu sona ulaştırmak adına yapılmış ve tatlımsı grafikleri ile içine çeken bir yapıya sahip. Timsahımız duş alacak lakin duş ördeklerini kaybetmiş. Ayrıca borulardan su gelmiyor... Burada görev sizin timsahımızın duşta ihtiyacı olan ördekleri suya yön vererek topluyor ve en son bir miktar suyuda borudan geçirdiğimizde timsahımız artık duş yapabilir hale geliyor.

Zeka ve fizik oyunu olarak adlandırabileceğimiz Water 2 oyununda suyu idareli kullanmaya bakmak gerekiyor. Bazı alanda bulunan açıklıklar nedeniyle dışarıya suyu kaçırabilirsiniz. Bu da bölümü tamamlamak için yeterli işlemleri bitirmenize engel olabilir. Bazı bölümlerde ise ördekler iki zıt alanda olabiliyor. Burada da suyu ikiye bölmeniz gerekebilir. Toprak parçalarını büyük büyük kırmadan suya yön verebilirsiniz ve iki hedefide aynı anda toplayabilirsiniz.

Oyun dili maalesef ki Türkçe değil ve desteği yok. Fakat oyunda çok fazla zorlanacağınız bir alan bulunmuyor.


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 86 mb büyüklüğünde, Android 4.2 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 8.0 veya üst sürümünü gerektirir.


Zeka Oyunları kategorisinde 14 Mayıs 2019 - 01:50:39 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 58 kez görüntülenmiştir. #eğlenceli mobil oyunlar #çocuk oyunları #zeka oyunları oyna

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 165 kez gösterilmiştir

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 163 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 137 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.