Oyun Destek, Oyunlar Hakkında bilgiler, Sistem Gereksinimleri, Tam Çözümler ve Hileler

Wonder Park Magic Rides Apk İndir

Wonder Park Magic Rides  Apk İndir

Kendinize harikalar diyarı kurmak ister misiniz ? Oyun sürükleyici bir hikayeye sahip, lakin Türkçe dil desteği bulunmamakta. Yinede oldukça kolay ve yardımlı olarak tasarlanmış Ana karakterimiz June isminde bir kız. Hayali kendi hayal dünyasında oluşturduğu Harikalar diyarını kurmak. Fakat ne böyle bir servete sahip ne de arkadaşlara. Siz berbat bir hale gelmiş eski yıkık dökük Wonder Park'ı yeniden June ve arkadaşları ile birlikte canlandırmaya yardımcı olmak ister misiniz ?

June, sevimli domuz Greta, mavi ayı Boomer ve her yeni bina kurduğunuzda yönetebileceğiniz bir karakter ile görevler yapıp, ziyaretçileri WonderPark'a çekmelisiniz. Binaların çoğu belirli sürelerde bir miktar altın ve EXP puanı sağlamakta. Parkı ziyaret eden insanlar memnun kaldıklarında puan bırakmakta. Bu puanları toplayarak daha fazla kişinin parkı ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.

Leveliniz kazandığınız EXP puanlarıyla yükseliyor. Level yükseldikçe haritada yeni alanları açabilirsiniz. Bu alanlara binalar kurup daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Kurabileceğiniz bazı binalar,  lunapark trenleri, dönme dolaplar, atlı karınca, atari makinası, elma standı, şeker standı, çarpışan arabalar vb. yanısıra ağaçlar, banklar, para kazanmak için bazı standlarda yer almaktadır.

Kısacası June'nin hayalini gerçekleştirmek için hemde kendi hayalinizdeki Harikalar diyarını yaratmak için şimdi indirip oynayabilirsiniz..


Android versiyonu için Google Play ile İndir - iOS versiyonu App Store ile İndir

Oyun 64 mb büyüklüğünde, Android 4.4 sürümü ve üzeri iOS'ta ise 8.0 veya üst sürümünü gerektirir.


Strateji Oyunları kategorisinde 17 Mayıs 2019 - 09:50:49 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 50 kez görüntülenmiştir. #lunapark oyunu # mobil eğlence parkı oynu # harikalar diyarı

Yorumlar (0)

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın

En Çok Okunan Yazılar

Candy Crush Saga Benzeri Oyunlar

Bu yaz 102 kez gösterilmiştir

Hay Day Benzeri Oyunlar

Bu yaz 96 kez gösterilmiştir

PUBG Mobil Benzeri Oyunlar

Bu yaz 92 kez gösterilmiştir

Son Yorumlar

Selim Şimşek dediki, Bu oyun sadece bilgisayardamı oynanıyor şimdi ? birde ücretli herhalde..

Mustafa dediki, hile olmasa oyun çok güzel adeta kendi dünyasına çekiyor sizi ama hileler gerçekten bezdirdi.

Ali Şahin dediki, Oyun artık eskisi kadar keyif vermiyor. Sadece gölge arenası zamanı kalabalık oluyor. Eğer mobil versiyonu gelirse oyun hareketlenir diye düşünüyorum. teşekkürler bilgilendirme için.

muhsin dediki, Pou gençliğimde yıllar önce elimden düşürmediğim sanal oyuncağımı andırdı. Teşekkürler ayrıca cocuklardan fırsat kalmıyorki bizde oynayalım..

burcu dediki, Oyun mükemmel teşekkürler paylaşım için..

Faydalı Sayfalar

Mobil Oyun Paylaşım Platformu

Oyun destek olarak mobil oyunlar için yepyeni bilgiler ve nasıl oynanır ? tarzında içerikler üreterek siz değerli oyuncu kitlesine hitap edecek ve işlerini kolaylaştıracak bilgiler sunuyoruz.